תנאי שימוש לאתר “זמן לנתינה – Time for giving”

אחריות: השימוש באתר “זמן לנתינה – Time for giving” (להלן: האתר) מתנהל על פי התנאים הבאים. אנא קרא את התנאים הללו בקפידה לפני שאתה משתמש באתר. השימוש באתר מהווה את ההסכמה שלך לכל התנאים וההגבלות המפורטות למטה. הסכם זה נכתב בלשון זכר אך מיועד ל-2 המינים.

  1. מטרת האתר: האתר “זמן לנתינה – Time for giving” הינו פלטפורמה שמיועדת לרכז דירות בהן אנשים רוצים לארח משפחות שפונו מביתיהם ללא כסף. האתר אינו למטרות רווח ואינו מיועד לבקשת תשלום עבור אירוח משפחה. האתר פותח על ידי חברת תדמית אינטראטיב במסגרת תרומה לקהל הרחב.

  2. התקשרות: לכל שאלה, בעיה, או בקשה, אתה יכול ליצור קשר עם הצוות שלנו בכתובת האימייל: 1@1.com.

  3. שימוש אישי: אתה מתחייב להשתמש באתר לצורך אירוח משפחות במטרה אישית בלבד. אין לעשות שימוש באתר לכל מטרה אחרת, ובפרט, לכל מטרה מסחרית או לשום מטרה שתפר את תכליתו הרעונית.

  4. אחריות: הפעילות במסגרת האתר היא פעילות פרטית והאחריות על הפעילות חלה באופן בלעדי על המשתמשים. האתר אינו אחראי לכל נזק, הפסד או פציעה שעשויה להתרחש כתוצאה משימוש באתר או מהפגיעה באזכויות הגורמים השוכנות בו. המשתמשים יוציאו מעצמם מכל אחריות לגיטימית בקשר לשימוש באתר.

  5. שימוש הוגן: השימוש באתר יתבצע בהתאם לחוק ולתקנות התוקף. כל פרטי מידע אישי שימסרו על ידך יישמרו וייעשה בהם שימוש רק לצורך הפעילות באתר. אנו מחייבים את המשתמשים לשמור על פרטיות האחרים ולפרסם מידע אישי אחרים רק ברוח הסכמתם.

  6. שינויים ועדכונים: האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את התנאים הללו מעת לעת. אנו ממליצים להתעדכן מדי פעם בתנאים והגבלות, ולוודא שאתה מתעדכן בכל פרטיות.

  7. הסכמה: השימוש באתר מהווה הסכמה מוחלטת בכל התנאים וההגבלות שמפורטות למעלה. במידה ואתה לא מסכים עם התנאים הללו, אתה מתבקש להימנע משימוש באתר.

תודה על השימוש באתר “זמן לנתינה – Time for giving” ובכך שאתה מעניק את הסיוע למשפחות שזקוקות.

חשוב: אנו קבוצה של אנשים פרטיים  שמתנדבים ועושים מאמץ לעזור בימים קשים אלו.
איננו מייצגים אף גוף או רשות ממשלתית ומדינית אלא עושים זאת על חשבוננו ועל חשבון הזמן שלנו במטרה לעזור ברגעים הקשים הללו. אנחנו עושים כמיטב יכולתנו לוודא שהמידע המצוי באתר מדויק לצורך סיוע במטרה, ומועבר מגורמים אמינים, אבל אין לנו דרך ודאית לדעת את רמת הדיוק ו/או האמיתות של המידע , לכן איננו לוקחים כל אחריות לכך. ההחלטה והאחריות לשימוש באתר וההסתמכות על מידע זה היא שלכם ועליכם בלבד. אנו מאחלים החלמה מהירה לפצועים וחזרה מהירה לשבויים וחטופים. אם ראיתם מידע שאתם חושבים שהוא רגיש, שגוי, או לא ראוי לפרסום – אנא דווחו לנו! 

עם ישראל חי!